Inter in Napoli brez težav v četrtfinale pokala

Serie A 13. Jan 201922:48 > 22:51
Francesco Pecoraro/Getty Images

Inter in Napoli sta si v nedeljo na večernih tekmah 4. kroga italijanskega pokala priigrala četrtfinalno vstopnico. Inter se je poigral z Beneventom (6:2), Napoli pa je na zadnji nedeljski tekmi z 2:0 ugnal Sassuolo.

Napoli, gostitelj tekme, je povedel v 15. minuti, ko je bil natančen Arkadiusz Milik. Ekipa Carla Ancelottija je bila vseh 90 minut boljša ekipa, vprašanje zmagovalca pa dokončno rešila v 74. minuti, ko se je Milik izkazal še z asistenco, gol pa je dosegel Fabian Ruiz.

Napoli se bo v četrtfinalu pomeril z Milanom, ki je v soboto po podaljšku z 2:0 premagal Sampdorio.

V nedeljo sta si četrtfinale zagotovila še Fiorentina, ki je z 2:0 odpravila Torino, Inter pa je nadigral Benevento (6:2).