Debi in takoj gol – to je Super Mario

Nogomet 31. Dec 202011:36 0 komentarjev
Claudio Villa/Getty Images

Ljubitelji nogometa so čakali na povratek Maria Balotellija in ga le dočakali. Da bi lahko predstavljal veliko okrepitev, je dokazal že na debiju za Monzo, ki ga je začinil z golom.

Monza je kot domačin s 3:0 slavila proti Salernitani, nekdanji italijanski reprezentant pa je dosegel prvi zadetek v četrti minuti. V 45. minuti je prednost podvojil Antonino Barilla, Marco Armellino pa je končnih 3:0 postavil v peti minuti sodnikovega podaljška. Mario Balotelli je ob debiju za Monzo iz igrišča odšel v 61. minuti.

Monza se je z zmago drugouvrščeni Salernitani približal na dve točki zaostanka. Monza ima na tretjem mestu 29 točk, Salernitana 31, enako kot vodilni Empoli, ki se je doma z Ascolijem razšel brez zmagovalca.

V Serie A neposredno napredujeti prva in druga ekipa, za zadnje prosto mesto pa se v play-offu pomeri naslednjih šest moštev.