Šesti gol za Žana Celarja, se je ob tem poškodoval?

Nogomet 29. Okt 202222:23 0 komentarjev
Žan Celar
Dvomov praktično ni več, Celar bo 'vzel' vozovnico na Euro. FOTO: Guliverimages.

Vest o slovenskem strelcu v tujini prihaja tudi iz prve švicarske lige. Za Lugano je nov gol dosegel Žan Celar, ki je v tej sezoni že pri šestih golih. Skrbi pa, da je še pred koncem prvega polčasa moral z igrišča.

Lugano je z 2:2 remiziral v gosteh pri Servetteju in je po slabih rezultatih v zadnjem času pri dnu lestvice, toda slovenski reprezentant v njegovih vrstah Žan Celar je vsaj s svojim učinkom lahko zadovoljen.

23-letni napadalec je danes zadel v 41. minuti, ko je zaostanek Lugana znižal na 1:2, pozneje pa so gostje prišli do remija z 2:2. Takrat Celarja ni bilo več na igrišču, zamenjan je bil ob koncu prvega polčasa, kar skrbi. Se je pred naslednjo reprezentančno akcijo, na kateri bi lahko dočakal tako želen prvenec v dresu Slovenije, poškodoval?

Celar je sicer pri šestih prvenstvenih golih v tej sezoni in na dobri poti, da popravi svoj rekord iz prejšnje sezone. Končal jo je z desetimi prvenstvenimi goli.