Sijajna forma slovenskih napadalcev, Celar celo prvi strelec lige

Nogomet 25. Feb 202419:22 0 komentarjev
Žan Celar je trenutno najboljši strelec švicarskega prvenstva. FOTO: Profimedia.

Po zadetkih Žana Vipotnika in Benjamina Šeška se je danes z golom izkazal še en slovenski reprezentančni napadalec Žan Celar.

Žan Celar je zadel na derbiju švicarske lige ob zmagi Lugana nad Zürichom z 2:0. V polno je meril v 68. minuti, le sedem minut za tem, ko je na igrišče vstopil s klopi.

To je bil že deseti prvenstveni gol Celarja v tej sezoni, kar ga trenutno uvršča celo na sam vrh lestvice najboljših strelcev elitne švicarske superlige.

Spomnimo, da sta se že včeraj med strelce vpisala Žan Vipotnik in Benjamin Šeško ter tako potrdila dobro formo slovenskih napadalcev pred skorajšnjima marčevskima prijateljskima tekmama proti Malti in Portugalski. Prvi je zadel za Bordeaux v drugi francoski ligi, prvi zvezdnik slovenskega napada pa je v majici RB Leipziga zatresel mrežo slovitega Bayerna na Allianz areni v Münchnu.