Reprezentanti v sijajni strelski formi, v polno tudi Verbič v Grčiji

Nogomet 11. Feb 202418:47 0 komentarjev
Benjamin Verbič je prišel do tretjega prvenstvenega gola sezone v majici Panathinaikosa. FOTO: Profimedia.

Med strelce se je ta konec tedna po Benjaminu Šešku, Žanu Celarju in Žanu Vipotniku vpisal še en slovenski nogometni reprezentant, ki igra v tujini. Benjamin Verbič je zadel pri visoki zmagi Panathinaikosa v prvi grški ligi.

Panathinaikos, ki se bori za naslov, je v 22. krogu grške lige gostoval pri Panserraikosu, ki je na osmem mestu lestvice, in upravičil vlogo favorita.

V veliki meri tudi zaradi Benjamina Verbiča, ki je goste s tretjim prvenstvenim golom sezone v vodstvo popeljal že v osmi minuti. Na igrišču je bil do 57. minute.

Za Panathinaikos, ki je na koncu zmagal s 3:0, je do 89. minute igral tudi napadalec Andraž Šporar, ki pa se tokrat v statistiko ni vpisal z golom, ampak samo z rumenim kartonom.

Adama Gnezde Čerina tokrat ni bilo niti na klopi Panathinaikosa, ki je trenutno s 50 točkami skupaj na vrhu s Paokom, ki pa je odigral tekmo manj.