Elche do prve zmage v sezoni

La liga 13. Sep 202122:00 > 14. Sep 2021 7:16 0 komentarjev

Atletico je v 4. krogu španskega prvenstva z 2:1 v gosteh ugnal Espanyol. Jan Oblak je klonil v prvem polčasu, a Madridčani se niso dali in prišli do popolnega preobrata. Zmagoviti zadetek je v 99. minuti zadel Thomas Lemar in Atletico priboril novo zmago. Sinoči je Real ob povratku na (prenovljen) Santiagu Bernabeu odpravil Celto s 5:2, danes je do prve zmage prišel Elche, krog pa je zaključila tekma med Granado in Betisom.

Špansko prvenstvo, 4. krog:

Sobota, 11. september:
Levante – Rayo Vallecano 1:1 (1:0)
Strelci: 1:0 Marti 39., 1:1 Guardiola 90+2

Athletic Bilbao – Mallorca 2:0 (0:0)
Strelca: 1:0 Vivian 68., 2:0 Williams 74.

Nedelja, 12. september:
Espanyol – Atletico Madrid 1:2 (1:0)
Strelci: 1:0 De Tomas 40., 1:1 Carrasco 79., 1:2 Lemar 90.+9

Osasuna – Valencia 1:4 (1:1)
Strelci: 1:0 Moncayola 8., 1:1 Gomez 26., 1:2 Hernandez (ag) 50., 1:3 Guedes 55., 1:4 Alderete

Cadiz – Real Sociedad 0:2 (0:0)
Strelec: 0:1 Oyarzabal 71., 0:2 Oyarzabal 84.
RK: Cala 83./Cadiz

Real Madrid – Celta Vigo 5:2 (1:2)
Strelci: 0:1 Mina 4., 1:1 Benzema 24., 1:2 Cervi 31., 2:2 Benzema 46., 3:2 Vinicius Junior 54., 4:2 Camavinga 72., 5:2 Benzema 87./11-m