Po sporni enajstmetrovki v polno v Grčiji tudi Andraž Šporar

Nogomet 18. Feb 202318:00 0 komentarjev
Andraž Šporar se je razveselil novega gola za Panathinaikos. FOTO: Guliverimages.

Andraž Šporar je dosegel nov gol pri novi zmagi Panathinaikosa v prvi grški nogometni ligi.

Panathinaikos je v 23. krogu grške superlige z 2:0 premagal Volos in ohranil vodstvo na lestvici, na kateri ima štiri točke prednosti pred atenskim AEK, a tudi dve tekmi več.

Končni izid pri tokratni zmagi je v 69. minuti postavil slovenski reprezentant Andraž Šporar, ki je uspešno realiziral malce sporno dosojeno enajstmetrovko in prišel do osmega prvenstvenega gola na tekmi. Začel jo je na klopi, na igrišče pa prišel le pet minut pred tem.

Preostala Slovenca pri grškemu velikanu, Adam Gnezda Čerin in Benjamin Verbič, sta na igrišče prišla v 75. oziroma 76. minuti. Matic Kotnik, slovenski vratar pri Volosu, si je tekmo ogledal s klopi gostov.