Alen Ožbolt še naprej zabija v Izraelu

Nogomet 18. Feb 202315:51 > 15:56 0 komentarjev
Alen Ožbolt. FOTO: Guliverimages.

Slovenski napadalec Alen Ožbolt je zabil nov gol za Hapoel Tel Aviv v prvi izraelski ligi.

Alen Ožbolt je v 16. minuti dosegel zmagoviti gol za Hapoel Tel Aviv na gostovanju pri Kiryat Shmoni v 23. krogu izraelske prve lige, ki jo je njegov klub dobil z 1:0. Na igrišču je bil 72 minut.

26-letni slovenski napadalec je v 22. prvenstvenem nastopu v tej sezoni prišel do devetega gola in je med najboljšimi strelci lige.

V Hapoel Tel Aviv je nekdanji član Domžal, Hartberga, B ekipe Borussie Dortmunda, Lokomotiva Plovdiva, Slovana Bratislave in Hapoela Haife prišel lani poleti.

V prejšnji sezoni je Ožbolt za Hapoel iz Haife zabil enajst prvenstvenih golov, zdaj pa je na dobri poti, da v novi sezoni ta dosežek izboljša.

Hapoelu Tel Avivu, 13-kratnenmu izraelskemu prvaku, sicer ne gre najbolje, na prvenstveni lestvici je trenutno na 10. mestu.