La liga 7. Apr 202122:26 > 22:30 0 komentarjev
REUTERS/Albert Gea

Kapetan Barcelone Lionel Messi je po prvem polčasu tekme proti Real Valladolidu, ki so jo Katalonci na koncu dobili z 1:0 dejal, da ga je glavni sodnik Jaime Latre na vsak način želel kaznovati z rumenim kartonom.

Zadetek Ousmana Dembeleja v 90. minuti srečanja je zagotovil pomembno zmago za moštvo, ki ga vodi Ronald Koeman. S tremi točkami so se vodilnemu Atleticu približali zgolj na točko zaostanka.

Vseeno pa je Messi v napeti noči v Kataloniji vidno ob polčasu vidno izrazil nezadovoljstvo nad glavnim sodnikom Jaimejem Latrejem. Argentinec je dejal, da ga sodnik namerno želi kaznovati z rumenim kartonom, ki bi ga seveda oddaljil od El Clasica proti Realu, ki bo na sporedu v soboto ob 21. uri na stadionu Alfredo Di Stefano v Madridu.

Messiju se je na koncu uspelo izogniti petemu rumenemu kartonu.

Če bo Barcelona v soboto slavila bo vsaj začasno prevzela vodstvo na lestvici v španskem prvenstvu. Real na drugi strani pa bi se z zmago točkovno izenačil s svojim mestnim tekmecem.