Zahović prekinil strelski post, njegov Pogon je na vrhu

Nogomet 2. Apr 202220:40 > 21:38 0 komentarjev
Luka Zahović je zabil gol na Poljskem. FOTO: Guliverimages.

Luka Zahović je po skoraj dveh mesecih spet zadel za Pogon Szczecin, ki je na Poljskem na dobri poti do naslova državnega prvaka. Danes je zmagal v gosteh pri Leczni s 4:0.

Luka Zahović, ki je v prvi polovici sezone blestel, je v zadnjih tednih izgubil status, ki ga je pred tem imel, a je še vedno pomemben člen Pogona.

Današnjo tekmo v gosteh pri Leczni je sicer začel na klopi za rezerviste, na igrišče pa vstopil v 60. minuti, ko je Pogon vodil z 1:0. Pet minut pozneje je bilo prav po njegovi zaslugi 2:0. Do konca je Pogon zadel še dvakrat in prišel do visoke zmage.

Zahović je prišel do osmega prvenstvenega zadetka, Pogon pa je vodilni na lestvici. V boju za naslov je sicer zelo napeto. Rakow in Lech Poznan na drugem oziroma tretjem mestu imata namreč le točko manj.