Zahoviću se je na Poljskem odprlo

Nogomet 1. Nov 202111:06 > 11:24 1 komentar
Luki Zahoviću gre na Poljskem v zadnjem času odlično. FOTO: Guliverimages.

Luka Zahović je za Pogon Szczecin zadel še na drugi prvenstveni tekmi v nizu, pri gostujoči zmagi z 2:0 nad Legio Varšavo.

Na nov zadetek je čakal skoraj dva meseca, potem pa pred tednom dni zablestel z golom in dvema asistencama pri zmagi nad Jagiellono, zdaj pa je dobro formo pokazal še pri zmagi nad Legio v Varšavi z 2:0, s katero je Pogon skočil na tretje mesto prvenstvene lestvice.

Luka Zahović je svoj tretji prvenstveni gol sezone zabil v zadnji minuti prvega polčasa, ko je goste popeljal v vodstvo z 1:0. Na igrišču je bil do 69. minute.

Zahović, ki ga jutri lahko pričakujemo na seznamu selektorja Slovenije Matjaža Keka za zadnji tekmi kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2022 proti Cipru in Slovaški, je v tej sezoni pri učinku treh golov in dveh asistenc na 16 tekmah v vseh tekmovanjih.