Beriću se je v ZDA odprlo, Zahović zablestel na Poljskem

Nogomet 24. Okt 202110:25 > 10:27 0 komentarjev
Nazadnje je dve leti igral za Chicago. FOTO: Guliverimages.

Po dveh golih v prejšnjem krogu se je Robert Berić tokrat v severnoameriški profesionalni ligi MLS izkazal z golom za novo zmago Chicago Fire. V majici Pogona Szczecina je na Poljskem z golom in dvema asistencama zablestel Luka Zahović.

Robert Berić je zadel pri zmagi Chicaga na svojem stadionu z 1:10 nad Real Salt Lake Cityjem, ko je gol zabil v zadnji minuti prvega polčasa in poskrbel za drugo zaporedno zmago svojega kluba. Na igrišču je bil do 72. minute.

Beriću se je v zadnjem času v ZDA povsem odprlo, na zadnjih petih tekmah je namreč zabil pet golov in prav zanimivo bo videti, ali se bo – sploh zdaj, ko ima Benjamin Šeško težave s poškodbo – za novembrski tekmi proti Cipru in Slovaški po dveh letih vrnil v reprezentanco.

Na Poljskem je nase po dolgem času opozoril tudi Luka Zahović, ki je za Pogon Szczecin zabil prvič po koncu avgusta, tokrat pa pri zmagi nad Jagiellonio zablestel. S soigralci je zmagal s 4:1, nekdanji napadalec Maribora pa je bil z golom in dvema asistencama glavni junak tekme. Igral je do 84. minute.