Kamničanke ligo prvakinj končale s porazom

Liga prvakov 16. Jan 202420:38 > 20:39 0 komentarjev
Calcit Volley

Odbojkarice Calcita Volleyja so letošnjo ligo prvakinj končale s šestim porazom. Tokrat so morale na gostovanju priznati premoč nemškemu Potsdamu, ki je bil boljši s 3:0 (28, 10, 18). Potsdam je s tem potrdil drugo mesto v skupini C, je pa edina ekipa, ki so ji Kamničanke odščipnile točko.

V Kamniku so izgubile z 2:3, tudi tokrat je kazalo, da bi tekma lahko bila izenačena, a je bil to le prvi niz, ki so ga domače dobile po maratonskem boju s 30:28. V njem so sicer gostje že zaostajale s 16:22, 18:23, a s petimi zaporednimi točkami izenačile, nato pa imele celo zaključno žogo. Pri izidu 25:26 še eno, a obeh niso izkoristile.

Po porazu v prvem nizu so nato varovanke Bruna Najdiča energetsko padle, domače pa niso imele več težjega dela.