Krka spet pretila Mariboru, ki pa se tokrat ni dal

Odbojka 18. Jan 202222:33 > 22:42 0 komentarjev

V zadnji tekmi 13. kroga Sportklub 1A. DOL za moške so odbojkarji Merkur Maribora v Lukni - v dvorani Tabor se je začela prenova - s 3:1 v nizih premagali Krko in spet pobegnili tretjeuvrščenemu Kamniku.

Krka je na krilih domače zmage nad slovenskimi prvaki, novembra so Novomeščani v Marofu slavili s 3:2, tudi v Lukni kazala zobe. Dobila je prvi niz, dolgo vodila tudi v drugem s 17:14 in 21:20, a Štajerci so se na koncu izvlekli in po dosojenem avtu, ki ga po mnenju Dolenjcev ni bilo, izenačili na 1:1.

V tretjem in četrtem nizu gostje niso več tako nevarni, Mariborčani pa so po velikih težavah s koronavirusom prišli do devete zmage v prvenstvu.

Zdaj imajo štiri točke več kot Kamnik, še vedno pa zaostajajo za osem za neporaženim ACH Volleyjem.