Čudežno posredovanje Urbana Lesjaka (VIDEO)

Ostali športi - video 20. Jan 202322:48 0 komentarjev
Urban Lesjak

Na tekmi med Slovenijo in Španijo je slovenski vratar Urban Lesjak poskrbel za nekaj, kar ne vidimo ravno pogosto.

V 8. minuti tekme je v nekaj sekundah zbral kar tri obrambe in reševal Slovenijo. Najprej je branil strel Daniela Dujšebajeva, sledil je poskus Adriana Figuerasa, tudi tega je nekdanji vratar Pivovarjev uspešno ubranil, odbitek pa je še drugič prišel do Špancev, a tudi Kauldiju Odriozali ni uspel premagati slovenske hobotnice.

Čudežne reakcije slovenskega vratarja:

Urban Lesjak je na koncu zbral 11 obramb, le eno v drugem polčasu, kar le govori o tem, da bi Slovenci brez njegovih obramb Špancem v hrbet gledali že po prvih 30 minutah.

Španci so na koncu slavili z 31:26 in se z novo zmago uvrstili med osem najboljših na svetovnem prvenstvu, Slovenci pa se bodo v nedeljo proti Črni gori ne glede na rezultat poslovili od nadaljnjega tekmovanja.