Še ena odlična predstava Celja tokrat premalo

Rokomet ostalo 30. Sep 201615:24 > 15:26
Celje PL/Facebook

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so se tudi v 2. krogu Lige prvakov predstavili v spodbudni luči, a v izdihljajih srečanja proti Rhein Neckar Lownu ostali brez točk (31:30).

Po uvodni zmagi proti Zagrebu so izbranci Branka Tamšeta pogumno začeli tudi tekmo 2. kroga Lige prvakov proti Rhein Neckar Lowenu. Po izenačenem začetku so levi sredi prvega polčasa pobegnili za pet zadetkov (10:5), vendar so pivovarji do polčas ujeli priključek (16:15).

Domači so bolje začeli drugi polčas, a so zobe pokazali tudi Celjani. V 47. minuti so vodili s 27:24, toda levi so hitro izenačili in poskrbeli za napeto končnico. Pri vodstvu Lowna z 31:30 je Gal Marguč zadel za izenačenje, toda romunska sodnika sta zaradi prestopa zadetek upravičeno razveljavila. Nemci so nato srečanje mirno pripeljali do konca in se veselili zmage. Preostale tri tekme skupine B Lige prvakov bodo na sporedu v soboto.