Cicipas osvojil Lyon

ATP 23. Maj 202117:48 0 komentarjev
Cicipas je prišel do sedmega ATP turnirja v karieri. Foto: guliverimage

Grški teniški igralec Stefanos Cicipas je z zmago nad Britancem Cameron Norrijem s 6:3 in 6:3 prišel do zmage na turnirju ATP v Lyonu. To je njegov drugi osvojeni turnir v tej sezoni.

Grk je do sedme zmage na ATP turnirjih v karieri prišel brez večjih težav. V prvem nizu je tekmecu odvzel servis v osmi igri, to pa je bil tudi edini break v tem delu dvoboja. V drugem nizu je bil izid izenačen do 3:3, nato pa je Cicipas dvakrat zapored ukradel servis Norrieju in še enkrat prišel do zmage s 6:3.

Za Cicipasa je to že triintrideseta zmaga v tej sezoni (ob tem ima še osem porazov), po osvojitvi lyonskega turnirja z denarnim skladom 420.000 evrov pa ga zdaj čaka nastop na turnirju velike četverice v Parizu.