Finale ATP ostaja v Italiji vse do leta 2030. Prihodnje leto se sicer izteče pogodba za organizacijo sklepnega teniškega turnirja sezone v Torinu, a bo tudi naslednjih pet let turnir na Apeninskem polotoku.
Dolgo so se vrstili namigi, da se bo sklepni turnir preselil v Savdsko Arabijo, zdaj pa bo očitno ostal v Italiji.
Po poročanju italijanskih medijev pa se lahko zamenja prireditelj. Slovito Inalpi Areno v Torinu bi namreč po petih letih lahko zamenjala dvorana v Milanu.
Odločitev o podaljšanju pogodbe z Italijani je ob robu letošnjega finala, ki ga je dobil prav Italijan Jannik Sinner, potrdil predsednik ATP Andrea Gaudenzi.
ATP je tudi objavila posodobljeno lestvico, na kateri Sinner ostaja zanesljivo prvi. Triindvajsetletni visokorasli Južni Tirolec ima 3915 točk prednosti drugouvrščenim Nemcem Alexandrom Zverevom, tretjeuvrščeni Španec Carlos Alcaraz pa zaostaja 4820 točk.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal




Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!