Jakupovičeva ni izkoristila priložnosti v Parizu

Uncategorized 28. Maj 201817:12 > 17:26
Twitter

Slovenska teniška igralka Dalila Jakupovič, ki je na turnirju za grand slam v Parizu dobila priložnost za nastop kot srečna poraženka, je tekmovanje končala v prvem krogu. Premagala jo je Španka Georgina Garcia-Perez s 6:3, 6:4.

Dalila Jakupovič, ki je na turnirju za grand slam v Parizu dobila priložnost za nastop kot srečna poraženka je na Roland Garrosu izgubila še drugič zapored in se tako poslovila od peščenega turnirja.

V eni in 12-minutah jo je ugnala Španka Georgina Garcia-Perez s 6:3, 6:4.

Slovenka, ki je na lestvici WTA sicer postavljena višje kot Španka se je z nasprotnico enakovredno borila v prvem nizu, ki je bil dokaj izenačen. Potem pa povsem ob koncu v osmi igri storila napako in izgubila servis ter kmalu tudi niz.

V drugem je takoj na začetku znova izgubila servis, a se potem vrnila nazaj v igro, znova pa je bila premalo zbrana povsem ob koncu, ko ji je nasprotnica še enkrat odvzela servis in se veselila napredovanja v drugi krog.