Pustertalu v Ljubljani uspel "rebreak"

Uncategorized 14. Apr 201919:52 > 20:03
HK Olimpija

Po suvereni zmagi hokejistov Olimpije v Brunicu in izenačenju serije na 1-1, je Pusteria v Hali Tivoli danes dosegla še drugo zmago v seriji in povedla z 2-1.

Domači so bili na drugi tekmi serije izjemno učinkoviti in Pustertal v gosteh ugnali kar s 7:2, danes pa štirje goli niso bili dovolj. “Zmaji” so vse svoje zadetke dosegli v prvih dveh tretjinah, po katerih so imeli vse niti v svojih rokah ter vodili 4:1.

Južni Tirolci so v zadnji tretjini zaigrali fantastično in najprej že po nekaj sekundah znižali, v 44. minuti pa izenačili na 4:4. Luka Vidmar je bil v 47. minuti izključen, Pustertal pa je to takoj kaznoval in v 48. minuti prvič povedel. Ob koncu srečanja je sledil še zadetek ob igri brez vratarja.

Naslednja tekma je na sporedu že jutri ob 19.15 uri v Hali Tivoli, serija se igra na 4 dobljene tekme.