Ulm presenetil Bayern v gosteh

Uncategorized 6. Jun 202022:36 > 22:49
Matthias Balk/Pool via Getty Images

V prvem krogu sklepnega dela košarkarskega prvenstva v Nemčiji je Ulm presenetil Bayern v gosteh. Gostje, ki jih vodi Jaka Lakovič so slavili s 95:85.

Bavarci so tekmo začeli bolje in skozi celotno prvo četrtino in polovici druge bili v vodstvu. Največja prednost v tem obdobju je znašala osem točk (33:25). Toda takrat je sledil padec domačih in precej boljša predstava gostov, ki so ob polčasu vodili z 41:10. V celotnem drugem polčasu ekipa, ki jo vodi Jaka Lakovič ni pustila, da bi domači prišli do prednosti. Nasprotno, njegova ekipa je prednost višala in na koncu srečanje dobila s 95:85.

Pri zmagovalcih je bil najbolj učinkovit Tyler Harvey z 21 točkami medtem ko jih je Avstrijec Thomas Klepeisz zabeležil 17. Na drugi strani je bil najboljši strelec Vladimir Lučić, ki je dosegel 23 točk. Sledila sta Zipser s 16 in Barthel s 13 točkami.