Kopitar zasijal tudi proti Minnesoti

Hokej 17. Okt 20217:09 > 9:55 1 komentar
Anže Kopitar
Rob Curtis/Icon Sportswire

Los Angeles Kings so, po odličnem začetku nove sezone in zmagi nad Vegas Golden Knights, tokrat morali priznati premoč ekipi Minnesote in doma utrpeli poraz 2:3.

Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je zopet blestel, zabeležil podajo in zadetek, a poraza ni uspel preprečiti.

Srečanje v Staples Centru je v prvi tretjini minilo brez zadetkov, potem pa so v drugi prvi zadeli domači. Kopitar in Drew Doughty sta podala, med strelce se je vpisal Viktor Arvidsson.

Ekipo Wild je zaostanek očitno visoko motiviral, saj so nato v razmaku desetih minut zadeli kar trikrat in na zadnji odmor odšli z lepo prednostjo 3:1. V polno so merili Frederick Gaudeau, Victor Rask in Ryan Hartman.

V zadnjem delu tekme je Kopitar po podaji Doughtyja sicer znižal, kralji so skušali izsiliti podaljšek in v zadnjih dveh minutah potegnili vratarja z gola, a se jim tveganje ni obneslo. Naslednje srečanje Kings igrajo v noči na sredo proti Nashville Predators v gosteh.