‘Vrtiljak’ Balkovca in najbolj komičen gol leta (VIDEO)

VIDEO 4. Mar 202418:27 0 komentarjev

Slovenski reprezentant Jure Balkovec je očitno že v formi za Euro 2024. Bočni nogometaš je postal standardni član turškega prvoligaša Alanyaspora in danes v dresu svoje ekipe prispeval zadetek za vodstvo proti Trabzonsporu, ki ga je domača ekipa na koncu porazila s 3:1. V 8. minuti je Belokranjec na levi strani lepo preigral nasprotnega branilca in podal v sredino, kjer je zadetek vpisal Oğuz Aydın.

Kasneje je isti igralec dosegel še en zadetek, ta vsekakor sodi v rubriko “bizarno”. Izkoristil je neverjeten sporazum v obrambi Trabzonsporja ter postavil izid polčasa (2:0).

Tekmo je Alanyaspor na navdušenje domačega občinstva dobil s 3:1.

Alanya se v dvajsetčlanski ligi bori za obstanek, Trabzon pa je na mestih, ki po koncu sezone vodijo v evropska tekmovanja.