Na generalki pred SP zablestel kot Milenko Ačimović (VIDEO)

Nogomet - video 17. Nov 202222:04 0 komentarjev
Ziyech je z Marokom blestel na svetovnem prvenstvu. Foto: Guliverimage

Maroška nogometna reprezentanco na prihajajoče SP v Katar odhaja z visokimi upi, pa čeprav so atlaški levi težki skupini s Hrvati, Belgijci in Kanadčani. Na zadnji pripravljalni tekmi so varovanci Walida Regraguija v Dubaju s 3:0 odpravili Gruzijo, vrhunec srečanja pa je zadetek Hakima Ziyecha v prvem polčasu. Nogometaš Chelseaja je zadel s svoje polovice igrišča!

Generalko pred SP so imeli tudi Španci in Portugalci. Slednji so brez prvega zvezdnika Cristiana Ronalda v Lizboni prepričljivo, s 4:0 premagala Nigerijo, ki je v Katarju ne bo.

Dva gola je dosegel Bruno Fernandes, enega z enajstmetrovke, v zadnjih desetih minutah tekme pa sta se med strelce vpisala še Gonzalo Ramos in Joao Mario.

Mladi upi

Španci so v glavnem mestu Omana (Aman) domačo izbrano vrsto ugnali s 3:1. Med strelce so se za “furijo” vpisali 20-letni Ansu Fati, 18-letni Gavi in 20-letni Nicholas Williams, domači so končni izid postavili v drugi minuti sodnikovega dodatka.