Ronaldu se je ‘posušila’ noga: Je to sploh možno zgrešiti? (VIDEO)

Nogomet 23. Sep 20238:06 0 komentarjev
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo je sinoči spal kot dobro negovan dojenček, saj je njegov Al Nassr v savdski ligi dobil derbi proti Al Ahliju ter se na lestvici vse bolj priljubljenega tekmovanja prebil na peto mesto. Rumeno-modri so na domačem stadionu slavili s 4:3, pri čemer je Portugalec v 4. minuti načel mrežo nasprotnika. Vodstvo bi lahko tik zatem podvoji, pa je zapravil skoraj nemogoče.

Ronaldo je v 8. minuti dobil lepo podajo z desne strani in žogo, namesto v mrežo, pospravil v vratnico, od koder se je “usnje” odbilo nazaj v igrišče. Prvi zvezdnik Al-Nassra še nekaj časa ni mogel dojeti, kaj je pravzaprav zapravil, vendar bi tudi v primeru uspešnega zaključevanja sodniška služba po ogledu posnetka verjetno odločila, da je bil napadalec domačih v prepovedanem položaju. Nikoli ne bomo izvedeli!