Kobajaši se poigrava s konkurenco – zmaga še v Predazzu

Adam Pretty, Getty Images

Sezona svetovnega pokala v smučarskih skokih se je danes nadaljevala v dolini Fiemme. Kraj srečnega imena za Francija Petka ni prinesel novosti, saj je spet zmagal letos nenadkriljivi Japonec, Rjoju Kobajaši.

Drugo mesto je osvojil Dawid Kubacki iz Poljske, družbo na odru za zmagovalce pa jima je delal še en Poljak, Kamil Stoch. Japonec je najbližjega zasledovalca premagal za več kot 26 točk.

Kaj pa Slovenci? Tokrat se je najvišje zavihtel Anže Semenič, ki je bil deseti, po prvi seriji celo 6., blizu deseterice pa je bil tudi letos naš najboljši Timi Zajc (12. mesto.). V točkah sta končala še Anže Lanišek na 18. in Jernej Damjan na 27. mestu.

Tilen Bartol (39.) in Peter Prevc (40.) sta ostala brez točk. Sezona se naslednji konec tedna nadaljuje v Zakopanah.