Preobrat kraljev za konec črnega niza

Drugi športi 8. Apr 20219:08 0 komentarjev
Los Angeles Kings
Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports

Los Angeles Kings so bili po drugi tretjini obračuna na pragu četrtega zaporednega poraza, toda sledil je preobrat v zadnji tretjini za zmago s 4:3. Anže Kopitar se tokrat ni vpisal v statistiko.

Anže Kopitar je za Los Angeles Kings odigral 1.111 tekmo, s čimer se je po številu nastopov za kralje na drugem mestu večne lestvice izenačil z Davom Taylorjem. Večkrat je dres Kingsov oblekel le njegov sedanji soigralec Dustin Brown (1.219).

Za vodstvo Arizone s 3:1 po drugi tretjini so zadeli Lawson Crouse, Ilja Ljubuškin in Johan Larsson. Kralji so priključek ujeli v 42. minuti, ko je na 2:3 znižal Adrian Kempe. Tri minute kasneje je izenačil Jeff Carter, odločilni zadetek pa je šest minut pred koncem dosegel Carl Grundstrom.

Jonathan Quick je ubranil 24 strelov, medtem ko je za Arizono Adin Hill zbral 26 obramb.

Obračune Lige NHL spremljajte v živo na programih Sportkluba.