Pokazal boksarsko znanje in potopil kralje (VIDEO)

Hokej 6. Jan 20237:10 > 7:19 0 komentarjev

V Crypto.com areni v Los Angelesu nismo videli presenečenja. Anže Kopitar in LA Kings so proti vodilni ekipi Lige NHL Boston Bruins ostali praznih rok (2:5).

Kralji, ki jim v tej sezoni kaže odlično, so vodili po prvi tretjini. Za 1:0 je zadel Phillip Danault. V drugi tretjini so se kosmatinci vrnili in povedli z 2:1.

V polno sta merila David Pastrnak in Brad Marchand, kralji pa so v zadnjo tretjino kljub temu odšli poravnani, saj je po podaji našega Anžeta Kopitarja izenačil Sean Durzi.

Pretep Frederica in Lemieuxa:

Odločitev je padla v sklepnem delu.  Napadalec gostov Trent Frederic je naprej pokazal boksarsko znanje, ko se je udaril z Brendanom Lemieuxom, nekaj minut kasneje pa je v razmaku 34 sekund zabil dva zadetka in odločil srečanje. Piko na i za končnih 5:2 in gladko zmago v Los Angelesu pa je z zadetkom v prazno mrežo s svojim drugim zadetkom na tekmi poskrbel Pastrnak.

Kralji so v pol minute dvakrat klonili:

Los Angeles Kings bodo ponovno na delu v noči na nedeljo, ko jih čaka nova težka tekma – gostovanje pri zlatih vitezih iz Vegasa.