Šiško prispeval k zmagi Bayerna

Evroliga 11. Dec 202022:25 0 komentarjev
Žan Mark Šiško

Žan Mark Šiško je za Bayern dosegel 9 točk, nemška ekipa pa je s 76:62 premagala Asvel in zmagala devetič na 13 tekmah.

Bayern je srečanje začel z nizom 8:0, po trojki Šiška v zadnjih sekundah pa je prvo četrtino dobil s 24:15. V drugi četrtini je prednost Bavarcev vztrajno naraščala in je ob polčasu znašala 17 točk (42:25).

V drugem polčasu se Bayern ni preveč naprezal in mirno držal prednost, ki ni več padla pod 14 točk. Nemci so tako več kot zanesljivo dosegli svojo deveto zmago, Asvel pa je s samo 3 zmagami na predzadnjem mestu.

Pri Bayernu je bil najboljši strelec Reynolds s 17 točkami, po 11 sta jih dosegla Dedović in Radošević, Šiško jih je v 22 minutah dosegel 9, ob 3 skokih in 3 asistencah. Za Asvel je 12 točk dosegel Freeman.