Zastal nam je dih, Dončić se je prijel za gleženj (VIDEO)

Košarka 28. Avg 202216:17 0 komentarjev

Ob zadnji tekmi Slovenije pred EuroBasketom so se aktualni evropski prvaki znašli v težavah. Na gostovanju v Münchnu so gostitelji Nemci odlično ustavljali vsa orožja varovancev Aleksandra Sekulića in jih prepričljivo premagali (90:71). V 26. minuti so povedli že z 48:36, a za še večjo skrb je poskrbel Luka Dončić, ko je ob enem od napadov nerodno stopil, obsedel na tleh in se prijel za gleženj. Nato je brez pomoči soigralcev zapustil igrišče, nanj pa se že po dobrih dveh minutah vrnil.

Da je z slovenskim zvezdnikom vse v redu, je pokazal že dobre tri minute po nesrečnem dogodku, ko je zadel trojko iz težkega položaja.

Zaključek zelo pomembne kvalifikacijske tekme za SP 2023 se sicer ni izšel po slovenskih načrtih, Nemci so zmagali s kar 90:71.