Na zadnji tekmi kroga brez zmagovalca

Nogomet 25. Sep 202320:55 > 20:58 0 komentarjev
2. SNL

Vitanest Bilje in Rudar Velenje sta se na današnji tekmi 10. kroga 2. slovenske nogometne lige razšla z nedoločenim izidom 2:2. V vodstvu so nogometaši iz Ajdovščine, ki so na devetih tekmah zbrali 21 točk, eno manj imajo Beltinčani, dve manj pa tretjeuvrščeni Novogoričani.

V soboto so nogometaši ajdovskega Primorja ostali še naprej neporaženi. Vodilna zasedba je igrala 2:2 z Bistrico, potem ko je Žan Bešir v 84. minuti izenačil za domače. Bistrica pa je pred dnevi dobila tudi novega trenerja. Gorana Stankovića, ki je na daljšem okrevanju po srčnem infarktu, je zamenjal Simon Dvoršak. Na drugih dveh sobotnih tekmah je Fužinar po golu Ikenne Divina Igweja v 89. minuti s 3:2 premagal Ilirijo, Krka pa v gosteh zadnjeuvrščeni Tabor iz Sežane, ki je edini še brez zmage, z 2:0.

Nogometaši Beltincev so v nedeljo doma odpravili Dravinjo s 3:0 in se na točko približali vodilnemu Primorju. Dve pa za tekmeci iz Ajdovščine zaostaja Gorica, ki je po dveh golih Luke Vekića s 3:0 zmagala v Kranju. Dvoboj Tolmina in Jadrana se je končal z 2:2.

Tekma med Brinjem Grosupljem in Nafto je bila preložena zaradi preveč razmočenega igrišča, nov termin tekme je 11. oktober.