Berić je na Kitajskem spet opozoril nase

Nogomet 7. Nov 202217:19 0 komentarjev
Robert Berić v dresu Tianjina. FOTO: Guliverimages.

Slovenski napadalec Robert Berić je v kitajski Superligi zabil nova gola. Dvakrat se je znašel med strelci pri zmagi Tianjin Jinmen Tiger nad Hebeijem s 5:0.

Počasi lahko pišemo že nekdanji slovenski reprezentant Robert Berić, selektor Matjaž Kek ga namreč že nekaj časa ne kliče pod svoje okrilje, je v 55. minuti izkoristil enajstmetrovko in zadel za vodstvo Tianjina s 4:0, v 66. minuti pa se je med strelce vpisal še drugič in postavil končni izid.

31-letni slovenski napadalec, ki je igral 70 minut, je za Tianjin zadel še na drugi tekmi v nizu. Trenutno je pri štirih prvenstvenih golih v 19 nastopih.

Tianjin je po 23 odigranih tekmah v kitajski Superligi trenutno na desetem mestu lestvice, na kateri je 18 klubov. Osvojil je 32 točk.