Elsner do največje zmage na klopi Le Havra

Nogomet 31. Jan 202322:40 0 komentarjev

Luka Elsner je na klopi Le Havra spet navdušil in z 2:1 v derbiju 21. kroga drugoligaškega tekmovanja v gosteh premagal drugouvrščeni Bordeaux. Zdaj ima na vrhu lestvice že deset točk prednosti.

Luka Elsner še naprej navdušuje na klopi Le Havra, tokrat pa je prišel do verjetno najpomembnejše zmage na njegovi klopi do zdaj. Z golom maroškega branilca Oualida El Hajjama v 78. minuti je prišel do gostujoče zmage nad drugouvrščenim Bordeauxom z 2:1 in tako prednost na vrhu lestvice povišal na deset točk prednosti.

Pred Sochauxom, ki je tretji, kar je pomembno v luči podatka, da v prvo ligo po koncu sezone neposredno napredujeta prvouvrščena, ima Le Havre, ki je bil med prvoligaši nazadnje pred 20 leti (v sezoni 2002/03), enajst točk prednosti.

Le Havre, na klop katerega je 40-letni slovenski trener prišel pred začetkom sezone, je niz neporaženosti v drugi francoski ligi podaljšal na 19 tekem.