Nora tekma v Mariboru s srečnim koncem za vijolične (VIDEO)

Evropa 3. Avg 202323:27 1 komentar
Ivan Brnić

Po hudi bitki je Mariborčanom v Ljudksem vrtu vendarle uspelo ugnati luksemburški Differdange. Ni šlo brez drame, odločilni zadetek pa so vijolični dosegli v zadnji minuti podaljškov.

Maribor je v hitro povedel, že v peti minuti je zadel Marko Kolar. Nato pa so sledile težave. Luksemburžani so se razigrali in še v prvem polčasu povsem obrnili rezultat.

Še slabše je bilo za Maribor nadaljevanje. V prvi minuti drugega polčasa je Differdange vodil že s 3:1. Sledila pa je boljša igra domačih. V 62. minuti je Jan Repas znižal na 3:2, v 82. pa je Ivan Brnić z izjemnim strelom poskrbel za navdušenje na tribunah Ljudskega vrta.

Sledili so podaljški in zdelo se je, da so enajstmetrovke neizbežne. A v zadnji minuti se je Mariboru nasmehnila sreča. Sodnik je pokazal na belo točko, enajstmetrovko pa je izkoristil Josip Iličić in Mariborčane popeljal v naslednji krog.