Mourinho je lahko zadovoljen, Juventus se je rešil v zadnjih sekundah (VIDEO)

Liga Europa 11. Maj 202322:50 > 23:00 0 komentarjev
Jose Mourinho; FOTO: Guliverimage

Tako kot v ligi prvakov so tudi v drugorazredni ligi Evropa četverico še preostalih klubov čakale prve tekme polfinala. Derbi v Torinu med Juventusom in Sevillo se je končal brez zmagovalca, v italijanski prestolnici pa si je Roma z minimalno zmago zagotovila zadovoljivo popotnico pred povratno tekmo v Leverkusnu.

Mož odločitve na tekmi v Rimu je bil italijanski nogometaš Edoardo Bove, ki je v 63. minuti z zadetkom kronal “angleški” protinapad domačih.

Dolgo žogo v napad je sprejel Tammy Abraham, prišel do strela, ki ga je vratar Bayerja še obranil, “odpadek” pa je v mrežo spravil 20-letni vezist.

Zadetek upanja

V Torinu navijači domov odhajajo zadovoljni. Ko je že vse kazalo na to, da bo Sevilla domov odšla z zalogo zadetka prednosti, je za končnih 1:1 v sedmi minuti sodnikovega podaljška poskrbel Federico Gatti.

Za španskega predstavnika je v 26. minuti zadel Youssef En-Nesyri.