Zidane: Ponosen sem na naš karakter!

Liga prvakov 28. Okt 20200:32 > 0:35
Denis Doyle/Getty Images

Trener Real Madrida Zinedine Zidane je zadovoljen z nepopustljivostjo svojih varovancev. Galaktiki so še v 87. minuti izgubljali z 2:0, a so uspeli izenačiti.

Borussia Monchengladbach je do 87. minute vodila z 2:0, a Nemci so v “finišu” tekme delovali kot da bi jim nekdo spodrezal noge. Karim Benzema in Casemiro sta poskrbela, da so galaktiki osvojili zelo pomebno točko.

Pokazali smo pravi karakter! Ponosen sem na igralce!” Je dejal Zidane.

Obramba Reala je bila na trenutke odprta kot konzerva, a Nemci številnih priložnosti niso izkoristili. Ko so domači začutili, da so blizu velikega uspeha, so se evidentno ustrašili. Do najuspešnejšega kluba vseh časov so imeli preveč strahospoštovanja. Beli balet je v končnici napadal, Borussia pa se nikakor ni mogla otresti njegovega pritiska. Naleti gostov so, kot se je izkazalo, obrodili sadove.

Igrali smo dobro. Verjeli smo, da se lahko vrnemo v igro. Z rezultatom nisem zadovoljen, saj smo mi Real, ki vedno želi zmagati, a glede na dogajanje, je točka dober izplen,” pravi trener galaktikov.

Madričani imajo po dveh tekmah le točko v skupinskem delu Lige prvakov:

Prepričan sem, da bomo napredovali iz skupine. Sem popolnoma miren. Videl sem dobro predstavo svoje ekipe. Prepričan sem, da sledijo zmage,” je za konec dejal Francoz.

Španski prvaki bodo v 3. krogu gostili milanski Inter.