Zvezdnik Uniteda razjezil pol Otoka (VIDEO)

Nogomet 9. Jan 20249:35 0 komentarjev

Manchester United je na zadnji tekmi 3. kroga pokala FA na stadionu DW z 2:0 ugnal domači Wigan. Zmaga rdečih vragov je bila povsem zaslužena, mnoge pa je zmotila reakcija kapetana Uniteda Bruna Fernandesa, ki je z igralskim vložkom ob prekršku domnevno, to mu očitajo, prelisičil sodnika Anthonyja Taylorja.

Wigan je tekmo odlično odprl in si priigral izjemno priložnost. Sam se je pred vratarjem Uniteda  Andrejem Onano znašel Thelo Aasgaard, a je bil kamerunski čuvaj mreže uspešnejši in rešil United.

Rdeči vragi v nadaljevanju pokazali več in v 22. minuti povedli, ko je s prefinjenim strelom goste v vodstvo popeljal Diogo Dalot, kljub premoči pa je moral United na drugi zadetek čakati vse do 74. minute, ko je enajstmetrovko izkoristil Bruno Fernandes.

Portugalec je prodrl v kazenski prostor, ko ga je rahlo po nogah kresnil Liam Shaw, glavni sodnik tekme Anthony Taylor, ki je bil v neposredni bližini, pa je po kratkem premisleku pokazal na belo točko. Kontakt je bil, o tem ni dvoma, res pa je, da je Portugalec resnično dramatično padel. Njegova reakcija je zmotila mnoge, predvsem navijače rivalskih ekip, ki so s kritikami na račun Portugalca napolnili družbena omrežja.

Na tekmi video sodnika ni bilo, a glede na to, da ga je branilec Wigana resnično zadel, VAR po ogledu posnetka odločitev Taylorja ne bi spreminjal.