Neverjeten podvig Francoza v pravljičnih sedmih minutah

La liga 3. Apr 202315:48 0 komentarjev

Parada golov na tekmi 27. kola La Lige, Real Madrid je na domačih tleh odpravil Real Valladolid (6:0). Do konca prvega polčasa je dobitnik zlate žoge Karim Benzema zatresel mrežo kar trikrat. Francoz je za svoj hat-trick potreboval vsega sedem minut.

Karim je s tem podrl svoj osebni rekord v času zadetega hattricka v la Ligi.

Na večni lestvici Reala iz Madrida pa zaseda šele tretje mesto. Pred njim prvi dve mesti zasedata legenda Reala, Fernando Hierro (6 minut, leta 1992) in pokojni Pahino (4 minute, leta 1950).

Danes so iz nasprotnega tabora Real Valladolida sporočili, da so prekinili pogodbo s trenerjem Josejem Rojom Martinom, bolj poznanim pod nadimkom Pacheta. Eden od razlogov je vsekakor tudi Benzema, ki je taktiko trenerja razgalil.

Kljub razliki kar dvanajstih točk med Barcelono in Realom, kraljevi klub v španskem prvenstvu še zmeraj ponuja neverjetne predstave s svojim napadalcem. Že to soboto na Santiago Bernabeu gostujejo Villarreal, ki se bori za mesta v evropskih tekmovanjih.