Moreno iz 11-m za točko Villarreala proti Realu

La liga 21. Nov 202018:15 > 18:17
David Ramos / Staff/Getty images

Madridski Real je v desetem krogu La lige prišel samo do točke na gostovanju pri Villarrealu, ki ga je poraza rešil Gerard Moreno z natančno izvedeno najstrožjo kazen.

Sportklub Slovenija

Obračun se je za madridski Real začel sanjsko. Mariano Diaz je že v drugi minuti izkoristil predložek Danija Carvajala in po odličnem skoku žogo poslal za hrbet domačega vratarja.

Galaktiki so bili v prednosti vse do 76. minute, ko so domači prišli do najstrožje kazni, ki jo je izkoristil Gerard Moreno in postavil končnih 1:1.

Rumena podmornica je na lestvici druga z 19 točkami, Real je na četrtem mestu z odigrano tekmo manj z dvema točkama zaostanka. V naslednjem krogu bo Villarreal gostoval pri Real Sociedadu, Real pa bo v Madridu pričakal Alaves.