Leo Štulac znova veliki junak Palerma (VIDEO)

Nogomet 26. Dec 202321:19 0 komentarjev
Leo Štulac Palermo

Slovenski nogometaš Leo Štulac je v tem trenutku najljubši nogometaš navijačev Palerma. V 19. krogu serie B proti Cremoneseju je zabil za zmago, in to v sedmi minuti sodnikovega dodatka.

Tekma med Palermom in Cremonesejem se je na Siciliji končala z zmago domačih s 3:2, junak pa je bil z zadetkom iz prostega strela Leo Štulac. Žoga se je neugodno odbila pred vratarjem gostov in ga presenetila.

V neposrednem dvoboju za peto mesto je tako slavil Palermo, ki je zdaj pred svojim tokratnim nasprotnikom, obe ekipi pa imata po 19 krogih 32 točk.

Vodi Parma, ki ima 41 točk, šest točk prednosti pred Venezio in Comom.

Za Lea Štulca je bil to četrti gol v letošnji sezoni v serie B. Izkazal se je že na tekmi proti Spezii, ki se je sicer končala z 2:2. Takrat je za točko Palerma zadel prav tako iz prostega strela, v 14. minuti sodnikovega dodatka!