Ronaldu se je stemnilo pred očmi: Hud trk s češkim vratarjem

Liga narodov 25. Sep 202213:08 0 komentarjev

Na dvoboj s Češko v sklopu Lige narodov bo imel portugalski zvezdnik Cristiano Ronaldo boleč spomin, saj se mu je po trku z domačim vratarjem stemnilo pred očmi in ga oblila kri. Vseeno je izjemni napadalec po kar dolgi prekinitvi tekmo, ki jo je Portugalska dobila s kar 4:0, odigral v celoti.

Do hudega trka je prišlo v 13. minuti. Žogo je v kazenski prostor poslal William Carvalho, Cristianu Ronaldu, ki je bil tudi v prepovedanem položaju, pa se je sekundo kasneje stemnilo pred očmi.

Češki vratar Tomaš Vaclik je brezkompromisno odbil žogo ob tem pa s komolcem še izmaličil nos nogometnega zvezdnika. Ronaldo se je takoj prijel za obraz, nato pa se je iz njegovega nosu močno vlila tudi kri. Zdravniško osebje mu je več minut pivnalo kri, na koncu pa so mu nosnico porili tampon, preko nosne kosti pa je nekaj časa nosil tudi obliž.

Hud trk Ronalda in Vaclika:

Zdržal do konca in podal za četrti zadetek

Ronaldo je kljub hudemu trku v Pragi lahko odigral celotno srečanje. Pri visoki zmagi s 4:0 se sicer ni vpisal med strelce, je pa podal za zadnji zadetek gostov, ko je v polno meril Diogo Jota.

Blestela sta njegova soigralca pri Manchester Unitedu. Bočni branilec Diogo Dalot z dvema zadetkoma in Bruno Fernandes pa z enim.