Na derbiju v Lyonu brez zmagovalca, Nica vse bližje PSG

Ligue 1 9. Jan 202222:45 > 23:01 0 komentarjev
Nica se bori za ligo prvakov. Foto: guliverimage

Nogometaši PSG so se v 20. krogu francoskega prvenstva še enkrat več izognili porazu v zadnjem delu tekme. Na gostovanju v Lyonu so do 76. minute izgubljali z 0:1, nato pa je izenačil Thilo Kehrer. Domači so povedli v sedmi minuti, ko je gol dosegel Lucas Paqueta.

Remi za Parižane, ki so nastopili oslabljeni, zaradi okužbe z novim koronavirusom je med drugimi manjkal tudi Leo Messi, ni tragičen, saj imajo na prvem mestu še vedno 11 točk prednosti pred najbližjimi zasledovalci, nogometaši Nice.

Tudi ta je imela v zadnjem času velike težave z okužbami, kar pa ni bila edina oteževalna okoliščina na njenem gostovanju pri Brestu. Potem ko je v 13. minuti prek Kasperja Dolberga povedla, je sedem minut pozneje ostala na igrišču z igralcem manj. A tudi to ji ni preprečilo, da ne bi dosegla še dva gola in zanesljivo zmagala.