Lionel Messi nadaljuje svoj pohod (VIDEO)

Nogomet 8. Mar 20249:09 0 komentarjev

Argentinski nogometni zvezdnik Lionel Messi nadaljuje s svojim pohodom v novi sezoni. Še na četrti zaporedni tekmi je vpisal zadetek ali podajo in še enkrat več potrdil, da je še vedno eden najboljših na svetu.

Inter Miami je v novo sezono MLS vstopil z dvema zmagama in remijem. Pri zmagi z 2:0 proti Salt Laku je Lionel Messi prispeval podajo, zadel je za remi (1:1) na gostovanju LA Galaxy, dvakrat pa se je vpisal med strelce pri visoki zmagi s 5:0 proti Orlandu.

Odlično formo je nadaljeval tudi osmini finala pokala prvakov. Nashville je proti gostom iz Miamija že vodil z 2:0, ko je v drugem polčasu sledil velik preobrat.

V 52. minuti je Messi z mojstrskim zadetkom znižal izid, za nevtralno izhodišče Interja pred povratno tekmo pa je v sodnikovem dodatku poskrbel še en nekdanji as Barcelone Luis Suarez.

Zadetek za odlično izhodišče pred povratno tekmo:

Povratna tekma pokala prvakova bo 14. marca, še pred tem pa Messija in druščino čaka obračun lige MLS z Montrealom, ki tako kot Inter v tej sezoni še ni izgubil.