Mojstrovina Begića za zmago Parme, v polno spet tudi Vipotnik (VIDEO)

Nogomet 29. Jul 202320:33 0 komentarjev
Tjaš Begić je dosegel prvi gol za Parmo. FOTO: Guliverimages.

Žan Vipotnik se je spet izkazal na pripravljalni tekmi Bordeauxa, v katerega je letos poleti prestopil iz Maribora. V polno je meril tudi mladi Tjaš Begić, ki je Parmi prinesel zmago na prijateljski tekmi proti Bochumu.

Žan Vipotnik je v prijateljskem obračunu francoskih drugoligašev v polno meril v 54. minuti, ko je po strelu iz bližine Bordeaux proti Angersu popeljal v vodstvo z 1:0. Angers, ki je v prejšnji sezoni nastopal v prvi ligi, je do konca tekme izenačil in postavil končni izid 1:1.

Gol Žana Vipotnika:

Danes se je izkazal še en slovenski nogometaš, ki se je poleti podpisal pod odmevni prestop. Mladi Tjaš Begić, ki je tretjeligaško Piacenzo zamenjal za drugoligaško Parmo, je v 85. minuti zabil gol za zmago nad Parmo. Nasprotnikovega vratarja je premagal po mojstrskem preigravanju in natančnem strelu z roba kazenskega prostora.