V San Sebastianu napadli avtobus Oblaka in soigralcev

Nogomet 20. Jan 202212:07 > 13:21

Atletico Madrid Jana Oblaka ostaja v skromni formi. Na sredini tekmi osmine finala španskega kraljevega pokala je Madridčane z 2:0 ugnal Real Sociedad. Vroče je bilo tako na zelenici kot tudi izven stadiona.

Real Sociedad je v 33. minuti povedel prek Adnana Januzaja, v 47. minuti je tudi Alexander Sorloth premagal Jana Oblaka in postavil končni rezultat 2:0. Izjemno napeto pa je bilo v okolici stadiona že pred tekmo.

Ob prihodu nogometašev Atletica pred stadion je njihov avtobus obkolila skupina domačih navijačev, ki je zmerjala Madridčane in avtobus obmetavala z vsem, kar so imeli pri roki. Na prvih sedežih je sedel trener Atletica Diego Simeone, ki navijačem v San Sebastianu ni ostal dolžan.

Osmina finala španskega kraljevega pokala se nadaljuje danes, na delu bosta tako Barcelona kot madridski Real.