Nor preobrat Watforda za finale FA pokala s Cityem

Getty Images Sport

Watford je po preobratu v polfinalu FA pokala premagal Wolverhampton s 3:2 in se uvrstil v veliki finale, kjer se bodo pomerili z Manchester Cityem.

Wolverhampton, ki je na svoji poti do polfinala izločil kar dva velika favorita je tudi današnji polfinale začel dobro in povedel v 36. minuti preko Matta Dohertya. V drugem polčasu so svojo prednost še povečali, v 62. minuti je bil uspešen Raul Jimenez.

Watfordu seveda ni preostalo drugega kot, da gredo “na glavo”. V 79. minuti se jim je pritisk vendarle obrestoval. Strelec prekrasnega zadetka je bil Gerard Deulofeu.

Vse bolj se je zdelo, da so se Wolvsi uvrstili v finale. Potem pa je prišla 94. minuti in enajstmetrovka za Watford, izkoristil jo je Troy Deeney in izsilil podaljšek na Wembleyu.

V le tem so bili domači seveda v boljšem položaju in “sveži” Deulofeu je v 104. minuti poskrbel za popoln preobrat in uvrstitev v finale FA pokala, kjer jih sedaj čaka Manchester City.