Lazio znova drugi, Juventus četrti

Nogomet 10. Nov 202222:43 > 23:25 0 komentarjev

V 14. krogu Serie A je pri vodilnem Napoliju z Empolijem gostoval Petar Stojanović in odigral vseh 90 minut, a ni mogel preprečiti nove, že 12 zmage sezone za Neapeljčane. Bolje je šlo Jaki Bijolu in Sandiju Lovriću, slednji je z drugim zadetkom v dresu Videmčanov priboril točko pri Spezii, po tekmi pa izdal, da je pred kratkim postal očka. Inter je brez Samirja Handanovića visoko ugnal Bologno, Atalanta izgublja sapo. Nogometaši Lazia in Juventusa so zadnjih dveh tekmah kroga zabeležili minimalni zmagi. Lazio je bil doma z 1:0 boljši od Monze, Juventus pa z istim izidom v gosteh od Verone.

Reca 33.; Lovrić 43.

Sandi Lovrić je igral do 60. minute in dosegel gol za Udinese. Jaka Bijol je za Udinese odigral vseh 90 minut.

Cremonese – Milan 0:0