Leicester City skočil na 2. mesto!

Premier Liga 2. Nov 202022:42 > 22:43
REUTERS/Jon Super

Leicester City je dobil zadnjo tekmo 7. kroga angleške Premier lige. Lisice so s 4:1 premagale Leeds United.

Sportklub Slovenija

Sijajno predstavo je danes uprizoril Jamie Vardy. Angleški napadalec je že v 2. minuti vknjižil asistenco, zadetek pa je dosegel Barnes.

Tudi pri drugem zadetku je imel prste vmes Vardy. Z glavo je sprožil proti vratom Meslierja, ki je žogo odbil na nogo Tielemansa in slednji je podvojil vodstvo Leicestra, ki je tako že v 21. minuti prišel do otipljive prednosti.

Pavi so se v tekmo vrnili na začetku 2. polčasa, ko je po podaji Jacka Harrisona zadetek dosegel Dallas. To je bilo tudi vse, kar so danes uspeli napraviti varovanci Bielse.

Vardy se je v 76. minuti tudi sam pridružil strelski zabavi. Piko na i je k zmagi Leicestra z drugim zadetkom, po strelu iz bele točke v 91. minuti, dodal Yuri Tielemans in postavil končnih 4:1.

Lisice so z zmago skočile celo na 2. mesto. Varovanci Rodgersa za vodilnim Liverpoolom zaostajajo zgolj za točko.