Srake krakale po Londonu, Wolves do točke v 97. minuti

Premier Liga 25. Avg 201919:31 > 19:34
Catherine Ivill/Getty Images

Nogometaši Newcastla so na London Stadiumu priredili presenečenje in domov odnesli velike tri točke, potem ko so evropske klubske podprvake ugnali z 1:0.

Prvo zmago v tekoči sezoni je srakam prinesel Joelinton, najdražji igralec v zgodovini kluba. Brazilski napadalec, ki je letos prišel iz Hoffenheima za 44 milijonov evrov, je zadel v 27. minuti, potem ko je izkoristil sijajno podajo Christiana Atsuja.

Povezano

Spursom ni čisto nič pomagalo niti dejstvo, da so imeli žogo kar precej več v svoji posesti (79-21), na koncu so zbrali le en strel v okvir gola.

Še najbližje zadetku so bili domači v 79. minuti, ko je v kazenskem prostoru padel Harry Kane, sodnik Mike Dean se je posvetoval z VAR sobo in odločil, da ni razloga za enajstmetrovko.

Tottenham, ki v naslednjem krogu gostuje pri Arsenalu, ima štiri točke in se nahaja v skupini klubov med 5. in 10. mestom. Newcastle se bo doma udaril z Watfordom.

Wolverhamton je na Molineuxu izvlekel točko proti Burnleyu, gol rešitve so domači dosegli v 97, minuti iz enajstmetrovke.

Gostje so pred tem povedli z golom Ashleya Barnesa v 13. minuti, kasneje bi lahko Burnley povedel celo z 2:0, a je dobro posredoval Rui Patricio, lahko pa bi zadel tudi Barnes.

Wolves prihodnji vikend odhajajo na Goodison Park, Burnley doma željno pričakuje evropske klubske prvake.