Grd poraz Spursov in še grša poškodba Llorisa

Premier Liga 5. Okt 201915:32 > 15:34
Print screen/SK

Evropski klubski podprvaki so v osmem krogu premiershipa doživeli gladek poraz v Brightonu (3:0). Tekmo je zaznamovala težka poškodba njihovega vratarja, Huga Llorisa.

Francoski čuvaj mreže si je ob enem izmed posredovanj že v 3. minuti tekme zlomil roko in moral zapustiti stadion. V tej akciji je Brighton tudi povedel, saj je na izpuščeno žogo pritekel Neal Maupay in usnje poslal v prazno mrežo.

To je bil začetek koncaekipe Mauricia Pochettina, ki je prikazala eno najslabših predstav v zadnjih sezonah. V 32. minuti so galebi povišali na 2:0 prek Aarona Connolya, isti nogometaš pa je v 65. z izvrstnim udarcem v daljši kot postavil končni izid.

Tottenham je sicer šesti, a bo to mesto zagotovo izgubil po celotnem odigranem osmem krogu danes in jutri. Brighton je s tremi točkami skočil na 12. mesto.